La Liga: Mbappé-dupla a Betis ellen

MH/MTI
2024. szeptember 2. hétfő. 6:17
Frissítve: 2024. szeptember 2. 6:18

Kylian Mbappé egy meseszép Valverde-átadás után, majd tizenegyesből is eredményes volt, így csapata, a Real Madrid 2-0-ra győzött a vendég Real Bettis ellen a negyedik forduló vasárnap esti zárómérkőzésén.

A címvédő fővárosi együttes a második félidő közepéig képtelen volt bevenni a Betis kapuját, a 67. percben aztán Mbappé betalált, majd a 75. percben büntetőből is eredményes volt.

La Liga, 4. fordulójána eredményei:

Real Madrid-Real Betis 2-0, Alavés-Las Palmas 2-0, Osasuna-Celta Vigo 3-2, Sevilla-Girona 0-2, Getafe-Real Sociedad 0-0 szombaton játszották: FC Barcelona-Real Valladolid 7-0, Leganés-Real Mallorca 0-1, Valencia-Villarreal 1-1, Athletic Bilbao-Atlético Madrid 0-1, Espanyol-Rayo Vallecano 2-1

A tabella: 1. FC Barcelona 12, 2. Real Madrid 8, 3. Atlético Madrid 8, 4. Villarreal 7, 5. Girona 7 pont.