Az Arsenal nyerte az észak-londoni rangadót

MH/MTI
2024. szeptember 15. vasárnap. 20:23
Frissítve: 2024. szeptember 15. 20:26

A Tottenham Hotspur játszott otthon, a vendégek győzelmet érő gólját a brazil Gabriel fejelte a 64. percben. A két csapat legutóbbi öt PL-mérkőzéséből az Arsenal négyen gyűjtötte be a három pontot, egyszer pedig döntetlen született. A Tottenham legutóbb 2022 májusában tudott győzni ebben a párosításban, a bajnokságban.

A Newcastle United fordított a Wolverhampton Wanderers vendégeként, ezzel feljött a harmadik helyre a tabellán, a Szoboszlai Dominikot foglalkoztató Liverpoolt is megelőzve.

Premier League, 4. forduló: Tottenham Hotspur–Arsenal 0–1 (0–0), Wolverhampton Wanderers–Newcastle United 1–2 (1–0), szombaton játszották: Aston Villa–Everton 3–2 (1–2), Bournemouth–Chelsea 0-1 (0-0), Brighton–Ipswich Town 0–0, Crystal Palace–Leicester City 2–2 (0–1), Fulham–West Ham United 1–1 (1–0), Liverpool–Nottingham Forest 0–1 (0–0), Manchester City–Brentford 2–1 (2–1), Southampton–Manchester United 0–3 (0–2)