Férfi vízilabda Eurokupa: újabb BVSC-siker

MH/MTI
2024. szeptember 29. vasárnap. 15:58

A Bajnokok Ligája selejtezőjéből átkerült zuglóiak a hazai környezetben zajló minitorna harmadik napján a csoportgyőzelemért ugrottak medencébe a 11-szeres BL-győztes, de a Bajnokok Ligájától anyagi problémák miatt visszalépett olasz Pro Recco ellen.

Varga Dániel együttese a félidőben öt góllal vezetett, s ezt az előnyét a meccs végéig meg tudta őrizni. Minden selejtezőcsoportból az első két helyezett jut tovább.

Eredmények, selejtező: H csoport (Budapest, Szőnyi út): BVSC-Manna ABC–Pro Recco (olasz) 16–11 (5–4, 5–1, 4–4, 2–2) szombaton játszották: BVSC-Manna ABC–VK Primorje Rijeka (horvát) 14–10 (5–3, 5–2, 0–3, 4–2), pénteken játszották: BVSC-Manna ABC–CN Terrassa (spanyol) 16–13 (4–3, 3–2, 6–4, 3–4)