Megsérült a belga Thibaut Courtois

SM
2024. szeptember 30. hétfő. 18:21

A Real Madrid kapusa, Thibaut Courtois csípősérülés miatt kihagyja a Lille elleni Bajnokok Ligája szerdai mérkőzését, Kylian Mbappé viszont visszatért a keretbe.

A Real Madrid megerősítette, hogy a belga Thibaut Courtois megsérült az Atletico Madrid elleni vasárnapi rangadón (1–1) a La Ligában. Várhatólag az ukrán válogatott Andrij Lunin véd majd a Lille elleni BL-meccsen. A francia csatár, Kylian Mbappé visszatért a keretbe, miután combsérülése miatt kihagyta a vasárnap esti mérkőzést.

Az előző szezon nagy részét térdsérülés miatt kihagyó Courtois ebben a szezonban mind a tíz meccsen védett a Realban.

A vasárnapi döntetlent körülbelül húsz percre leállították a második félidő közepén, mert Courtois panaszkodott a bírónak, hogy az Atlético szurkolói a kapuja mögül tárgyakat dobáltak a pályára.