Megizzasztotta a Dunaújváros a Ferencváros női kéziseit

MH/MTI
2024. október 2. szerda. 21:55

Az elmúlt szezonban kupagyőztes fővárosi rivális ellen viszont jól tartotta magát, és bár az első félidő derekán az FTC 9–6-ra ellépett, a játékrész hajrájában már volt 15–13 is a házigazda javára.

A vendéglátók a 44. percig tartották a lépést esélyesebb riválisukkal, amely ekkor még csak 24–22-re vezetett. A hajrában aztán kijött a különbség a játéktudásban, a második félidőben remeklő Valerija Maszlova kilenc gólig jutott, a Ferencváros pedig győztesen utazhatott vissza Budapestre.

Eredmények (a magyar szövetség honlapja alapján): Dunaújvárosi Kohász KA – FTC-Rail Cargo Hungaria 32–37 (15–16)

Korábban: Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC 23–37 (10–22)

A K&H női kézilabda liga élmezőnye: 1. Győri Audi ETO KC 8 pont, 2. FTC-Rail Cargo Hungaria 8, 3. Szombathelyi KKA 6, 4. MOL Esztergom 6.