Nemzetek Ligája: Német győzelem Bosznia-Hercegovinában

MH/ MTI
2024. október 12. szombat. 6:33

Az A divízió magyar érdekeltségű 3. csoportjában rendezett zenicai mérkőzésen a Nationalelf Deniz Undav duplájával 2-0-ra vezetett a szünetben, majd ugyan Edin Dzeko a 70. percben szépített, a vendégek megszerezték a három pontot.

A németek hétfőn a hollandokat fogadják Münchenben, míg a bosnyákok a magyarokkal csapnak össze, ugyancsak Zenicában.

Nemzetek Ligája, A divízió, 3. csoport, 3. forduló:
Bosznia-Hercegovina – Németország 1-2 (0-2)

A csoport állása: 1. Németország 7 pont, 2. Hollandia 5, 3. Magyarország 2, 4. Bosznia-Hercegovina 1

A svédek és a szlovákok is veretlenek maradtak

A szlovákok döntetlent játszottak pénteken a svédekkel Pozsonyban a labdarúgó Nemzetek Ligája harmadik fordulójában, így mindkét csapat megőrizte veretlenségét.

A B divízióban az ukránok Georgiát, a csehek Albániát, a törökök pedig Montenegrót verték, míg Izlandon döntetlent hozott a walesiek vendégjátéka.

Észtország-Azerbajdzsán 3-1 (2-1)
Az állás: 1. Svédország 7 pont (8-3), 2. Szlovákia 7 (5-2), 3. Észtország 3, 4. Azerbajdzsán 0

B divízió:

1. csoport: Ukrajna-Georgia 1-0 (1-0) Csehország-Albánia 2-0 (1-0)
Az állás: 1. Georgia 6 (5-2), 2. Csehország 6 (6-6), 3. Albánia 3 (2-4), 4. Ukrajna 3 (4-5)

4. csoport: Törökország-Montenegró 1-0 (0-0) Izland-Wales 2-2 (0-2)
Az állás: 1. Törökország 7, 2. Wales 5, 3. Izland 4, 4. Montenegró 0