Szoboszlaival pontot mentett a Liverpool Londonban

MH/MTI
2024. október 27. vasárnap. 20:50

A magyar válogatott csapatkapitánya a 63. percben, az argentin világbajnok Alexis MacAllister helyére állt be, ekkor 2-1-re az Arsenal vezetett. Szoboszlai friss erőként komoly szerepet vállalt a Pool által végzett letámadásban, amelynek a 81. percben lett meg az eredménye, ekkor Darwin Nunez középre passzolt labdájából Mohamed Szalah egyenlített, egyben a végeredményt is beállította.

Ezzel a döntetlennel a Liverpool a második helyen áll, egy ponttal lemaradva a címvédő és listavezető Manchester Citytől. Az Arsenal a harmadik, a Pooltól négy, a Citytől öt ponttal marad el.

Premier League, 9. forduló: Arsenal–Liverpool FC 2-2 (2-1), korábban: Chelsea–Newcastle United 2-1 (1-1), Crystal Palace–Tottenham Hotspur 1-0 (1-0), West Ham United–Manchester United 2-1 (0-0).

Szombaton játszották: Everton–Fulham 1-1 (0-0), Aston Villa–Bournemouth 1-1 (0-0), Manchester City–Southampton 1-0 (1-0), Brentford–Ipswich Town 4-3 (2-2), Brighton–Wolverhampton Wanderers 2-2 (1-0).

Pénteken játszották: Leicester City–Nottingham Forest 1-3 (1-1).