Serie A: Hiába vezetett Balogh Botonddal a soraiban a Parma, mégis kikapott

MH/MTI
2024. szeptember 16. hétfő. 21:56

A magyar válogatott védőt kezdőként bevető hazaiak Enrico Del Prato második és a francia Ange-Yoan Bonny 43. percben szerzett találatával a szünetben kétgólos előnyben voltak, de az udineiek Lorenzo Lucca egy, valamint a francia Florian Thauvin két góljával fordítottak, és elvitték mindhárom pontot.

A hazaiak ráadásul tíz emberrel fejezték be a találkozót, miután a csereként beállt belga Mandela Kéitát a 73. percben második sárga lappal kiállította a játékvezető.

Serie A, 4. forduló: Parma–Udinese 2–3 (2–0), később: SS Lazio–Verona 20.45, vasárnap játszották: Genoa–AS Roma 1–1 (0–1), Atalanta–Fiorentina 3–2 (3–2), Torino–Lecce 0–0, Cagliari–SSC Napoli 0–4 (0–1), Monza–Internazionale 1–1 (0–0), szombaton játszották: AC Milan–Venezia 4–0 (4–0), Como–Bologna 2–2 (1–0), Empoli–Juventus 0–0.