NFL: Izgalmas összecsapáson győzte le az Eaglest a Falcons

A második negyedben Hurts rövid passza után ugyan DeVonta Smith elkapott egy hatpontost, a vendégek két mezőnygóllal tartották a lépést, sőt, a második félidő elején egy újabb hárompontossal ismét vezettek.

Hiába válaszolt erre ugyancsak egy mezőnygóllal az Eagles, a Falcons úgy tudott ellépni öt ponttal Darnell Mooney szép elkapás után megszerzett TD-jével, hogy az azt követő kétpontos kísérlete már sikertelen volt.

Ezután sem adta fel az Eagles, egy hosszú és sikeres drive után végül Hurts jutott a célterületre, amely után nemcsak a kétpontos volt jó a hazaiaktól, hanem az utolsó két percben még egy mezőnygóllal hat pontra növelték az előnyüket. 21–15

A Falconsnak viszont még erre is volt válasza, Kirk Cousins ezúttal Drake Londont találta meg hat pontért, az extra pontot pedig nem hibázták el a vendégek és 22–21-re fordítottak.

Az utolsó fél percben még volt lehetősége válaszolni az Eaglesnek, de pontszerzés helyett Hurtsék eladták a labdát, s 22–21-es vereséget szenvedtek.