Nemzetek Ligája: Kikaptak a hollandok Münchenben

MH/MTI
2024. október 15. kedd. 6:53

A felnőtt válogatottban most bemutatkozó támadónak a második percben les miatt érvénytelenítették a találatát, a 63. percben viszont ő szerezte meg a győzelmet érő gólt a Nationalelfnek.

November 16-án holland-magyar meccset rendeznek Amszterdamban, majd 19-én magyar–német összecsapást a Puskás Arénában. Ezek mellett a németek a bosnyákokkal találkoznak otthon, a hollandok pedig az utolsó fordulóban Zenicában szerepelnek.

Nemzetek Ligája, A divízió, 3. csoport, 4. forduló: Németország–Hollandia 1–0 (0–0), korábban: Bosznia-Hercegovina–MAGYARORSZÁG 0–2 (0–1)

A csoport állása: 1. Németország 4 3 1 – 10–3 10 pont, 2. Hollandia 4 1 2 1 8–6 5, 3. MAGYARORSZÁG 4 1 2 1 3-6 5, 4. Bosznia-Hercegovina 4 – 1 3 3-9 1.

Korábbi eredmények: 1. forduló (szeptember 7.): Hollandia–Bosznia-Hercegovina 5–2 (2–1), Németország–MAGYARORSZÁG 5–0 (1–0), 2. forduló (szeptember 10.): Hollandia–Németország 2–2 (1–2), MAGYARORSZÁG–Bosznia-Hercegovina 0–0, 3. forduló (október 11.): MAGYARORSZÁG–Hollandia 1–1 (1–0), Bosznia-Hercegovina–Németország 1–2 (0–2).

A csoport további programja: 5. forduló (november 16.): Németország–Bosznia-Hercegovina, Freiburg 20.45, Hollandia–MAGYARORSZÁG, Amszterdam 20.45, a 6. forduló (november 19.): Bosznia-Hercegovina–Hollandia, Zenica 20.45, MAGYARORSZÁG–Németország, Puskás Aréna 20.45